Elite Skills


 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Liga 1 (2009-2010)

In jos 
AutorMesaj




Data de inscriere : 01/01/1970

MesajSubiect: Liga 1 (2009-2010)   Joi Dec 17, 2009 1:16 pm

PROGRAMUL LIGII I, SEZONUL 2009/2010!

Etapa I (1 august)
International Curtea de Arges – Otelul Galati
Ceahlaul Piatra Neamt – Steaua
CFR Cluj – Unirea Urziceni
Rapid – Politehnica Iasi
Unirea Alba Iulia – FC Brasov
FC Timisoara – Gloria Bistrita
FC Ploiesti – Pandurii Targu Jiu
FC Vaslui – FC Arges
Universitatea Craiova - Dinamo

Etapa a II-a (8 august)
Otelul Galati – Ceahlaul Piatra Neamt
Steaua – CFR Cluj
Unirea Urziceni – Rapid
Politehnica Iasi – FC Timisoara
FC Brasov – FC Ploiesti
Gloria Bistrita – Unirea Alba Iulia
Pandurii Targu Jiu – FC Vaslui
FC Arges – Universitatea Craiova
Dinamo – International Curtea de Arges

Etapa a III-a (15 august)
International Curtea de Arges – FC Arges
Ceahlaul Piatra Neamt – Dinamo
CFR Cluj – Otelul Galati
Unirea Alba Iulia – Politehnica Iasi
FC Timisoara – Rapid
FC Ploiesti – Gloria Bistrita
FC Vaslui – FC Brasov
Universitatea Craiova – Pandurii Targu Jiu
Steaua – Unirea Urziceni

Etapa a IV-a (22 august)
Rapid – Unirea Alba Iulia
Otelul Galati – Steaua
Unirea Urziceni – FC Timisoara
Politehnica Iasi – FC Ploiesti
FC Brasov – Universitatea Craiova
Gloria Bistrita – FC Vaslui
Pandurii Targu Jiu – International Curtea de Arges
FC Arges – Ceahlaul Piatra Neamt
Dinamo – CFR Cluj

Etapa a V-a (29 august)
International Curtea de Arges – FC Brasov
Ceahlaul Piatra Neamt – Pandurii Targu Jiu
CFR Cluj – FC Arges
Unirea Alba Iulia – FC Timisoara
FC Ploiesti – Rapid
FC Vaslui – Politehnica Iasi
Universitatea Craiova – Gloria Bistrita
Otelul Galati – Unirea Urziceni
Steaua – Dinamo

Etapa a VI-a (12 septembrie)
Rapid – FC Vaslui
FC Timisoara – FC Ploiesti
Unirea Urziceni – Unirea Alba Iulia
Politehnica Iasi – Universitatea Craiova
FC Brasov – Ceahlaul Piatra Neamt
Gloria Bistrita – International Curtea de Arges
Pandurii Targu Jiu – CFR Cluj
FC Arges – Steaua
Dinamo – Otelul Galati

Etapa a VII-a (19 septembrie)
International Curtea de Arges – Politehnica Iasi
Ceahlaul Piatra Neamt – Gloria Bistrita
CFR Cluj – FC Brasov
FC Ploiesti – Unirea Alba Iulia
FC Vaslui – FC Timisoara
Universitatea Craiova – Rapid
Otelul Galati – FC Arges
Steaua – Pandurii Targu Jiu
Dinamo – Unirea Urziceni

Etapa a VIII-a (26 septembrie)
Rapid – International Curtea de Arges
Unirea Alba Iulia – FC Vaslui
FC Timisoara – Universitatea Craiova
Unirea Urziceni – FC Ploiesti
Politehnica Iasi – Ceahlaul Piatra Neamt
FC Brasov – Steaua
Gloria Bistrita – CFR Cluj
Pandurii Targu Jiu – Otelul Galati
FC Arges – Dinamo

Etapa a IX-a (3 octombrie)
International Curtea de Arges – FC Timisoara
Ceahlaul Piatra Neamt – Rapid
CFR Cluj – Politehnica Iasi
FC Vaslui – FC Ploiesti
Universitatea Craiova – Unirea Alba Iulia
Otelul Galati – FC Brasov
Steaua – Gloria Bistrita
FC Arges – Unirea Urziceni
Dinamo – Pandurii Targu Jiu

Etapa a X-a (17 octombrie)
Rapid – CFR Cluj
Unirea Alba Iulia – International Curtea de Arges
FC Timisoara – Ceahlaul Piatra Neamt
FC Ploiesti – Universitatea Craiova
Unirea Urziceni – FC Vaslui
Politehnica Iasi – Steaua
FC Brasov – Dinamo
Gloria Bistrita – Otelul Galati
Pandurii Targu Jiu – FC Arges

Etapa a XI-a (24 octombrie)
International Curtea de Arges – FC Ploiesti
Ceahlaul Piatra Neamt – Unirea Alba Iulia
CFR Cluj – FC Timisoara
Universitatea Craiova – FC Vaslui
Otelul Galati – Politehnica Iasi
Steaua – Rapid
Pandurii Targu Jiu – Unirea Urziceni
FC Arges – FC Brasov
Dinamo – Gloria Bistrita

Etapa a XII-a (31 octombrie)
Rapid – Otelul Galati
Unirea Alba Iulia – CFR Cluj
FC Timisoara – Steaua
FC Ploiesti – Ceahlaul Piatra Neamt
FC Vaslui – International Curtea de Arges
Unirea Urziceni – Universitatea Craiova
Politehnica Iasi – Dinamo
FC Brasov – Pandurii Targu Jiu
Gloria Bistrita – FC Arges

Etapa a XIII-a (7 noiembrie)
International Curtea de Arges – Universitatea Craiova
Ceahlaul Piatra Neamt – FC Vaslui
CFR Cluj – FC Ploiesti
Otelul Galati – FC Timisoara
Steaua – Unirea Alba Iulia
FC Brasov – Unirea Urziceni
Pandurii Targu Jiu – Gloria Bistrita
FC Arges – Politehnica Iasi
Dinamo – Rapid

Etapa a XIV-a (21 noiembrie)
International Curtea de Arges – Unirea Urziceni
Rapid – FC Arges
Unirea Alba Iulia – Otelul Galati
FC Timisoara – Dinamo
FC Ploiesti – Steaua
FC Vaslui – CFR Cluj
Universitatea Craiova – Ceahlaul Piatra Neamt
Politehnica Iasi – Pandurii Targu Jiu
Gloria Bistrita – FC Brasov

Etapa a XV-a (28 noiembrie)
Ceahlaul Piatra Neamt – International Curtea de Arges
CFR Cluj – Universitatea Craiova
Otelul Galati – FC Ploiesti
Steaua – FC Vaslui
Unirea Urziceni – Gloria Bistrita
FC Brasov – Politehnica Iasi
Pandurii Targu Jiu – Rapid
FC Arges – FC Timisoara
Dinamo - Unirea Alba Iulia

Etapa a XVI-a (5 decembrie)
International Curtea de Arges – CFR Cluj
Ceahlaul Piatra Neamt – Unirea Urziceni
Rapid – FC Brasov
Unirea Alba Iulia – FC Arges
FC Timisoara – Pandurii Targu Jiu
FC Ploiesti – Dinamo
FC Vaslui – Otelul Galati
Universitatea Craiova – Steaua
Politehnica Iasi – Gloria Bistrita

Etapa a XVII-a (12 decembrie)
CFR Cluj – Ceahlaul Piatra Neamt
Otelul Galati – Universitatea Craiova
Steaua – International Curtea de Arges
Unirea Urziceni – Politehnica Iasi
FC Brasov – FC Timisoara
Gloria Bistrita – Rapid
Pandurii Targu Jiu – Unirea Alba Iulia
FC Arges – FC Ploiesti
Dinamo – FC Vaslui

Cine credeti ca va invinge?
Cine credeti ca va retrograda?
Cum credeti ca va arata clasamentul la finalul sezonului ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Liga 1 (2009-2010)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Elite Skills :: [ES]~Diverse :: Sport-
Mergi direct la: